Statybos darbai

UAB „AR10“ – nuo 2003 metų stabiliai dirbanti ir auganti atestuota transporto infrastruktūros statybos darbų įmonė, kuriai suteikta teisė būti ypatingo statinio rangovu.

Pagrindinės įmonės statybinės veiklos:

 • Susisiekimo komunikacijos: keliai, gatvės, kiti transporto statiniai;
 • Inžineriniai tinklai: vandentiekis, nuotekų šalinimas, hidrotechniniai statiniai

Turime didelį savivarčių, našios statybinės technikos parką ir kvalifikuotą komandą. Operatyviai reaguojame ir laiku įvykdome net pačius didžiausius užsakymus – didžiąją dalį darbų atliekame pramoniniuose-komerciniuose objektuose, kelių ir gatvių statyboje. Valdome pagrindines medžiagų tiekimo grandis, todėl garantuojame greitą ir kokybišką rezultatą.

Sukaupta patirtis ir užtarnautas vardas šiandien mums leidžia dirbti su didžiausiomis šalyje statybos įmonėmis ir privačiais užsakovais.

Mūsų privalumai

Ilgametė patirtis

Veiklą vykdome nuo 2003 metų ir turime sukaupę sėkmingam projektų įgyvendinimui būtiną patirtį. Teigiami klientų atsiliepimai bei įvykdytų projektų skaičius geriausias to įrodymas.


Kvalifikuotas personalas

Stabilus ir kvalifikuotas, daug metų kartu dirbantis kolektyvas užtikrina sistemingą darbą ir operatyvų problemų sprendimą. Kokybiškai ir laiku atliktas darbas – mūsų vizitinė kortelė.


Nauja, moderni technika

Našus šiuolaikinės technikos ir transporto parkas leidžia efektyviai vykdyti įvairaus masto užsakymus, operatyviai reaguoti į besikeičiančias aplinkybes ir klientų poreikius.


Lankstumas

Įmonės dydis ir valdymo struktūros paprastumas suteikia daug lankstumo pačiose įvairiausiose situacijose.


Kainos ir kokybės santykis

Kokybė kainuoja ir nesistengiame taupyti jos sąskaita, tačiau kiekvienoje situacijoje visada rasime ir pasiūlysime optimaliausią sprendimą.


Kontaktinis asmuo

Eimantas Jakimavicius

Eimantas Jakimavičius
Projektų vadovas

Statybos projektų klausimai

Kontaktinis asmuo

Darius Didaronkus
Projektu vadovas

Statybos projektų klausimai

Kontaktinis asmuo

Paulius Jorudas
Projektų vadovas

Statybos projektų klausimai
Atsiliepimai
 • “Tai patikima, kokybiškai ir laiku darbus atliekanti kompanija, siūlanti patrauklias kainas. Patyrę specialistai, malonus bendravimas, lankstumas ir greitas problemų sprendimas.”
  Egidijus Vasiliauskas – UAB “Elitus” direktorius
 • “Darbo kokybės užtikrinimas bei profesionalumas, tai savybės, padėjusios pasiekti užsibrėžtų tikslų dirbant drauge. Džiaugiamės galėdami rekomenduoti patikimą partnerį - UAB AR10”
  Valdas Velička – UAB “Primekss grindys” projektų vadovas
 • “Ilgametis bendradarbiavimas su UAB “AR10” parodė jų komandos patikimumą. Profesionalus vairuotojų kolektyvas ir susikalbėjimas su vadovaujančiais asmenimis leidžia pasiekti užsibrėžtus tikslus. Džiaugiuosi, kad turiu partnerį kuris niekada nepaves.”
  Mindaugas Pileckas - AB “Dolomitas” komercijos vadybininkas
Stambiausi užsakovai