Smėlis

Įmonė prekiauja smėliu ir kitomis mineralinėmis medžiagomis: žvyru, dolomitine skalda, gruntu. Prekyba vykdome iš įmonės karjero Pakupelkio km., taip pat medžiagas pristatome tiesiai į užsakovų objektus Šiaulių apskrityje. Per metus įvykdome daugiau nei 5000 įvairaus dydžio užsakymų. Valdome tiek karjero darbą, tiek ir patį pristatymo procesą, todėl užsakymai yra vykdomi operatyviai ir sklandžiai.  

Siūlome sertifikuotą smėlio produkciją, tinkančią įvairių betono gaminių, skiedinio gamybai, šalčiui nejautriam sluoksniui įrengti ir t.t. Daugiau informacijos apie smėlio produkciją, standartus ir panaudojimą rasite smėlio parametrų lentelėje.

 

Parametrų lentelė

PavadinimasFrakcijaStandartasPanaudojimas
Smėlis0/1LST EN 12620:2003+A1:2008Betono gamybai
Smėlis0/1LST EN 13043+AC:2004Bituminių mišinių ir paviršiaus apdorojimui
Smėlis0/1LST EN 13139:2003/AC:2004Skiedinio gamybai
Smėlis0/1LST EN 13242:2003+A1:2008Nesurištiems ir hidrauliškai surištų mišinių gamybai
SmėlisLST EN 1331ŠNS (šalčiui nejautriam sluoksniui)
Mineralinis inertinis gruntasLST EN 1331Žemų vietų sukėlimui, pamatų užpylimui

Esant poreikiui, smėlis bei kitos mineralinės medžiagos gali būti pakraunamos į užsakovo transportą iš įmonės sandėlių Šiauliuose.

Smėlio kaina objekte labiausiai priklauso nuo jo transportavimo atstumo ir yra skaičiuojama kiekvienam atvejui individualiai. Nuolatiniams klientams ir didesniems užsakymams taikoma speciali kainodara, o pasirašius bendradarbiavimo sutartį, siūlomos patrauklios atsiskaitymo sąlygos.

Susisiekite su įmonės vadybininku, kuris atsakys į Jūsų klausimus, patars bei pateiks komercinį pasiūlymą konkrečiam atvejui.

Kontaktinis asmuo

Edgaras Norkus
Vadybininkas

Birių medžiagų užsakymai, transporto ir technikos nuoma

Mūsų privalumai

Operatyvumas

Valdome vieną didžiausių savivarčių transporto parkų Šiaulių regione todėl užtikriname, kad Jūsų užsakymas bus pristatytas Jums reikalingais terminais.


Kaina ir atsiskaitymo sąlygos

Pagrindiniai birių medžiagų užsakymai yra vykdomi iš pačios įmonės smėlio-žvyro karjerų, todėl galime pasiūlyti konkurencingas kainas ir atsiskaitymo sąlygas.


Vienalytė produkcija

Įmonės karjeruose parduodamos produkcijos vienalytiškumui užtikrinti, jos kokybiniai parametrai yra nuolat tikrinami akredituotose laboratorijose.